AI integrácie

Ako lepšie podnikať v digitálnej dobe?
Pomôžeme so všetkým od A po Z.

Čo si predstaviť pod AI integráciou?

AI predstavuje silný nastupujúci trend, ktorý umožňuje automatizovane riešiť aj zložitejšie úlohy prostredníctvom umelej inteligencie. Vytvorenie a správa vlastného AI servera je však zatiaľ veľmi nákladná záležitosť. K dispozícií sú však hotové AI riešenia, ktoré sú poskytované na prenájom formou SaaS (Software as a Service). Je tak možné si prenajať a využívať AI server prostredníctvom API a platiť len za reálne využitý výkon

 

Obmedzenia

Takto poskytovaný server je vždy stavaný jednoúčelovo a nie je možné ho konfigurovať alebo výrazne ovplyvniť jeho správanie. Poskytuje však relatívne lacnú možnosť využitia umelej inteligencie pre pomoc s niektorými problémami. Dá sa tak často dosiahnuť cieľ za veľmi dobrý pomer cena / výkon.

 

Čo ponúkame?

Systémy je možné jednoducho prepojiť s AI serverom prostredníctvom komunikačného interface (API). Je tak možné priamo vo vašom softvéri využívať napríklad chat GPT, analyzovať, alebo generovať obrázky, alebo podobne. V tejto oblasti sme pripravený na nové výzvy vzhľadom na jej rýchly rozvoj.

 

Vyriešil by kvalitný softvér na mieru aj vaše problémy?

Dostupné softvérové riešenia na mieru tvoríme už 17 rokov a určite vieme pomôcť aj Vám.

Onsoft - Onyx Logo

Systémy budujeme na vlastnej webovej platforme.
Platforma Onyx predstavuje našu vlastnú softvérovú nadstavbu nad frameworkom Laravel, ktorý má širokú komunitu a pre vývoj ho využívajú doslova desaťtisíce softvérových spoločností na svete.

umožňuje rýchly a efektívny vývoj

jednotný a hotový UX design

udržateľný kód vďaka Laravel frameworku

dostupný na všetkých zariadeniach

Služby

Čo o nás hovoria klienti?

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých a férových vzťahov. Preto je názor zákazníka pre nás veľmi dôležitý.

OnSoft - Výrobný softvér Gavaplast

Už po spustení prvej verzie systému sme ušetrili prácu dvoch administratívnych pracovníkov. To nás motivovalo systém ďalej rozvíjať. Dnes nám pokrýva takmer všetky procesy.


OnSoft - ERP pre riadenie výroby pružín - Lesjofors

Skladový systém priniesol poriadok do fyzickej evidencie a vďaka digitálnej podobe sa minimalizujú chyby pri expedícií tovaru.


OnSoft - CRM a evidenčný sýstém pre kávovary - Dom kávy

Vďaka online CRM systému môžu obchodný zástupcovia všetky údaje zadávať cez tablet priamo v teréne. S papiermi sa tak viac trápiť nemusíme.


OnSoft - Automatizovaný CRM systém - efektivnejsie.sk

Naším zákazníkom vieme poskytnúť bezkonkurenčnú cenu služieb vďaka plne automatizovanému systému, ktorý zároveň zbiera všetky údaje priamo od zákazníka.


OnSoft - Portál pre vzdelávanie a robustný CMS systém eduworld.sk

Počas prevádzky od roku 2013 náš portál neustále prispôsobujeme potrebám. Preto si veľmi cením rýchle reakcie na nové požiadavky.


Mgr. Zuzana Gránska

www.eduworld.sk
Mgr. Zuzana Gránska, Founder

Nemusíte presne
vedieť čo potrebujete.

Prídeme na to spolu!

OnSoft - logo OnSoft - nožík