Prevádzka a údržba softvérov a serverov

Ako lepšie podnikať v digitálnej dobe?
Pomôžeme so všetkým od A po Z.

Prevádzka webového softvéru

Keďže primárne používame technológie s bezplatnou licenciou (PHP a MySQL), na prevádzku jednoduchších a výkonovo nenáročných softvérov postačuje bežný webhosting. V prípade ak bežný webhosting nestačí, vieme poradiť s výberom serveru, prípadne softvér umiestniť na ľubovoľný vami zvolený server. 

Výkon je samozrejme potrebné nastaviť podľa konkrétneho riešenia, počtu používateľov a podobne. Rovnako má na výkon výrazný vplyv očakávaný rozsah údajov v softvéri. 

 

Prevádzka softvéru na virtuálnom serveri

Nami preferovaným riešením je virtuálny server (VPS), kde je možné výkon veľmi jednoducho škálovať a prispôsobiť potrebám. Je to praktické nielen pri priebežnom zvyšovaní nárokov, ale aj v prípade ak je potrebné dočasne navýšiť výkon napríklad z dôvodu hlavnej sezóny alebo podobne.

Takýto server však vyžaduje aktívnu správu, ktorú vie zabezpečiť buď dodávateľ VPS alebo my. Služba je v oboch prípadoch spoplatnená mesačným paušálom.

Vyriešil by kvalitný softvér na mieru aj vaše problémy?

Dostupné softvérové riešenia na mieru tvoríme už 17 rokov a určite vieme pomôcť aj Vám.

Onsoft - Onyx Logo

Systémy budujeme na vlastnej webovej platforme.
Platforma Onyx predstavuje našu vlastnú softvérovú nadstavbu nad frameworkom Laravel, ktorý má širokú komunitu a pre vývoj ho využívajú doslova desaťtisíce softvérových spoločností na svete.

umožňuje rýchly a efektívny vývoj

jednotný a hotový UX design

udržateľný kód vďaka Laravel frameworku

dostupný na všetkých zariadeniach

Služby

Čo o nás hovoria klienti?

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých a férových vzťahov. Preto je názor zákazníka pre nás veľmi dôležitý.

OnSoft - Výrobný softvér Gavaplast

Už po spustení prvej verzie systému sme ušetrili prácu dvoch administratívnych pracovníkov. To nás motivovalo systém ďalej rozvíjať. Dnes nám pokrýva takmer všetky procesy.


OnSoft - ERP pre riadenie výroby pružín - Lesjofors

Skladový systém priniesol poriadok do fyzickej evidencie a vďaka digitálnej podobe sa minimalizujú chyby pri expedícií tovaru.


OnSoft - CRM a evidenčný sýstém pre kávovary - Dom kávy

Vďaka online CRM systému môžu obchodný zástupcovia všetky údaje zadávať cez tablet priamo v teréne. S papiermi sa tak viac trápiť nemusíme.


OnSoft - Automatizovaný CRM systém - efektivnejsie.sk

Naším zákazníkom vieme poskytnúť bezkonkurenčnú cenu služieb vďaka plne automatizovanému systému, ktorý zároveň zbiera všetky údaje priamo od zákazníka.


OnSoft - Portál pre vzdelávanie a robustný CMS systém eduworld.sk

Počas prevádzky od roku 2013 náš portál neustále prispôsobujeme potrebám. Preto si veľmi cením rýchle reakcie na nové požiadavky.


Mgr. Zuzana Gránska

www.eduworld.sk
Mgr. Zuzana Gránska, Founder

Nemusíte presne
vedieť čo potrebujete.

Prídeme na to spolu!

OnSoft - logo OnSoft - nožík